eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181206 06.12.2018 Valgstyret 19:00 Kommunehuset Kantina
20170912 12.09.2017 Valgstyret 18:00 Kommunehuset Stemmen
20170911 11.09.2017 Valgstyret 20:30 Kommunehuset Stemmen
20170511 11.05.2017 Valgstyret 20:00 Kommunehuset Kantina
20170206 06.02.2017 Valgstyret 20:00 Kommunehuset Kantina
20160530 30.05.2016 Valgstyret 20:00 Kommunehuset Stemmen
20160428 28.04.2016 Valgstyret 20:30 Rådhuset
20160421 21.04.2016 Valgstyret 17:00 Kommunehuset Stemmen
20160331 31.03.2016 Valgstyret 11:00 Rådhuset
20150915 15.09.2015 Valgstyret 09:00 Kommunehuset Stemmen
20150820 20.08.2015 Valgstyret 17:00 Kommunehuset
20150521 21.05.2015 Valgstyret 17:30 Kommunehuset
20150423 23.04.2015 Valgstyret 17:30 Kommunehuset
20150122 22.01.2015 Valgstyret 18:00 Kommunehuset
20130815 15.08.2013 Valgstyret 18:00 Rådhuset
20130606 06.06.2013 Valgstyret 18:00 Rådhuset
20110913 13.09.2011 Valgstyret 18:00 Kommunehuset Stemmen
20110816 16.08.2011 Valgstyret 17:00 Rådhuset
20110512 12.05.2011 Valgstyret 15:00 Kommunehuset Kastellet
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Per Kristian Lunden Per Kristian Lunden Arbeiderpartiet (AP) Leder per.kristian.lunden@risor.kommune.no 91 64 85 22 Ikke registrert
Stian Lund Stian Lund Venstre (V) Medlem kiwi.sondeled@ngbutikk.net 95 87 71 58 Ikke registrert
Jens Høibø Jens Høibø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jenshoei@online.no 97 66 95 42 Ikke registrert
Ole Henrik Grønn Ole Henrik Grønn Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ole-henrik.g@hotmail.com 92 09 95 85 Ikke registrert
Torhild K. Gregersen Torhild K. Gregersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tkgregersen@gmail.com 99 28 97 29 Ikke registrert
Ister Muhamud Ali Ister Muhamud Ali Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem istermali86@gmail.com 99 34 80 31 Ikke registrert
Petter Emil Gundersen Petter Emil Gundersen Høyre (H) Varamedlem ebgunder@online.no 99 56 08 64 Ikke registrert
Geir S. Arnesen Geir S. Arnesen Høyre (H) Varamedlem geirsarnesen@gmail.com 91 90 35 39 Ikke registrert
Lars Ole Røed Lars Ole Røed Høyre (H) Varamedlem l-olroee@online.no 97 12 77 14 Ikke registrert
Mads Henrik Sandnes Mads Henrik Sandnes Høyre (H) Varamedlem mads.h.sandnes@gmail.com 90 02 61 68 Ikke registrert
Sara Sægrov Ruud Sara Sægrov Ruud Venstre (V) Varamedlem sara.ruud@gmail.com 40 20 26 93 Ikke registrert
Espen Hageli Henriksen Espen Hageli Henriksen Venstre (V) Varamedlem espenhhenriksen@hotmail.com 90 12 18 45 Ikke registrert
Lill Jorunn Bredal Larsen Lill Jorunn Bredal Larsen Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem lilljo.larsen@gmail.com 90 89 12 29 Ikke registrert
Line Granjord Paulsen Line Granjord Paulsen Høyre (H) Varamedlem linegp@live.no 90 12 35 15 Ikke registrert
Ragni MacQueen Leifson Ragni MacQueen Leifson Arbeiderpartiet (AP) Medlem ragniml@uia.no 92 43 54 47 Ikke registrert
Mona K. Stray Rambo Mona K. Stray Rambo Høyre (H) Medlem m.k.strayrambo@gmail.com 90 24 30 14 Ikke registrert
Magnus Stø Kittelsen Magnus Stø Kittelsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem msk.risor@gmail.com 40 52 80 41 Ikke registrert
Tove Hansen Tove Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tove1970hansen@gmail.com 97 97 13 63 Ikke registrert
Ragnhild Dietrichson Ragnhild Dietrichson Senterpartiet (SP) Varamedlem ragnhild.dietrichson@sunndals.net 95 81 55 93 Ikke registrert
Gry Pedersen Gry Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gry.pedersen@outlook.com 48 09 73 17 Ikke registrert
Elen Lauvhjell Elen Lauvhjell Arbeiderpartiet (AP) Nestleder elen.lauvhjell@risor.kommune.no 41 51 76 00 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1