eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180412 12.04.2018 Administrasjonsutvalg 17:30 Kommunehuset Kantina
20180308 08.03.2018 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset Kantina
20171116 16.11.2017 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset Kantina
20170316 16.03.2017 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset Kantina
20170206 06.02.2017 Administrasjonsutvalg 16:00 Kommunehuset Kantina
20161110 10.11.2016 Administrasjonsutvalg 09:00 Kommunehuset Kantina
20161013 13.10.2016 Administrasjonsutvalg 16:30 Kommunehuset Kantina
20160421 21.04.2016 Administrasjonsutvalg 16:30 Kommunehuset Kantina
20160209 09.02.2016 Administrasjonsutvalg 16:00 Kommunehuset Kantina
20150917 17.09.2015 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset
20150317 17.03.2015 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset
20150212 12.02.2015 Administrasjonsutvalg 17:00 Kommunehuset
20141218 18.12.2014 Administrasjonsutvalg 17:00 Rådhuset
20140410 10.04.2014 Administrasjonsutvalg 17:00 Rådhuset
20130404 04.04.2013 Administrasjonsutvalg 16:30 Kommunehuset Flatholmen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Per Kristian Lunden Per Kristian Lunden Arbeiderpartiet (AP) Leder per.kristian.lunden@risor.kommune.no 91 64 85 22 Ikke registrert
Bente Trulsvik Bente Trulsvik () Medlem bente.trulsvik@risor.kommune.no 98 63 96 19 Ikke registrert
Willy Thorsen Willy Thorsen Venstre (V) Varamedlem risor@sport1.no 94 00 24 41 Ikke registrert
Mads Henrik Sandnes Mads Henrik Sandnes Høyre (H) Varamedlem mads.h.sandnes@gmail.com 90 02 61 68 Ikke registrert
Stian Lund Stian Lund Venstre (V) Medlem kiwi.sondeled@ngbutikk.net 95 87 71 58 Ikke registrert
Jens Høibø Jens Høibø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jenshoei@online.no 97 66 95 42 Ikke registrert
Mona K. Stray Rambo Mona K. Stray Rambo Høyre (H) Medlem m.k.strayrambo@gmail.com 90 24 30 14 Ikke registrert
Magnus Stø Kittelsen Magnus Stø Kittelsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem msk.risor@gmail.com 40 52 80 41 Ikke registrert
Tove Hansen Tove Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tove1970hansen@gmail.com 97 97 13 63 Ikke registrert
Ragnhild Dietrichson Ragnhild Dietrichson Senterpartiet (SP) Varamedlem ragnhild.dietrichson@sunndals.net 95 81 55 93 Ikke registrert
Gry Pedersen Gry Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gry.pedersen@outlook.com 48 09 73 17 Ikke registrert
Ole Henrik Grønn Ole Henrik Grønn Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ole-henrik.g@hotmail.com 92 09 95 85 Ikke registrert
Torhild K. Gregersen Torhild K. Gregersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tkgregersen@gmail.com 99 28 97 29 Ikke registrert
Ister Muhamud Ali Ister Muhamud Ali Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem istermali86@gmail.com 99 34 80 31 Ikke registrert
Petter Emil Gundersen Petter Emil Gundersen Høyre (H) Varamedlem ebgunder@online.no 99 56 08 64 Ikke registrert
Geir S. Arnesen Geir S. Arnesen Høyre (H) Varamedlem geirsarnesen@gmail.com 91 90 35 39 Ikke registrert
Lars Ole Røed Lars Ole Røed Høyre (H) Varamedlem l-olroee@online.no 97 12 77 14 Ikke registrert
Espen Hageli Henriksen Espen Hageli Henriksen Venstre (V) Varamedlem espenhhenriksen@hotmail.com 90 12 18 45 Ikke registrert
Elisabeth Gregersen Elisabeth Gregersen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Ibsen Silje Ibsen () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lillian Røed Lillian Røed () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 37 15 24 38
Ragni MacQueen Leifson Ragni MacQueen Leifson Arbeiderpartiet (AP) Medlem ragniml@uia.no 92 43 54 47 Ikke registrert
Sara Sægrov Ruud Sara Sægrov Ruud Venstre (V) Varamedlem sara.ruud@gmail.com 40 20 26 93 Ikke registrert
Lill Jorunn Bredal Larsen Lill Jorunn Bredal Larsen Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem l-j-la@getmail.no 90 89 12 29 Ikke registrert
Elen Lauvhjell Elen Lauvhjell Arbeiderpartiet (AP) Nestleder elen.lauvhjell@risor.kommune.no 41 51 76 00 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1